Β' Εθνική Βορράς: Αποτελέσματα αγωνιστικής, φύλλα αγώνα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

Nov 07, 2021

Συνεχίστηκε η δράση στους ομίλους Βορρά της Β' Εθνικής και παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα.

 

 

 

Αναλυτικά τα σημερινά αποτελέσματα:

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων 

Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 70-64

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 

Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου 84-71

Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών  66-60

Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων 

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων 79-67

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Λογοθέτης-Γεράνιος

Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 70-64

Διαιτητές: Τσιαπλής-Πράττος-Παπανικολάου Γ.

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 53-49

Διαιτητές: Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος

Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου 84-71

Διαιτητές: Ξέρας-Παζώλης-Γεωργούλης

24-20, 41-35, 67-53, 84-71.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Γιαννακόπουλος): Κυριακόπουλος 21 (4), Ανδρέου, Δουρούκης 5 (1), Ζαρμακούπης 9, Χατζηγιαννάκης, Μπόρσης, Καλημέρης 8, Μπακέας 3 (1), Χάλιος, Κωνσταντακάκης 9 (1), Μπότσης, Δημητριάδης 29 (2).

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης 3 (1), Βερτζάγιας 7 (1), Σπανόπουλος, Σκουφέζης, Ζησόπουλος, Κουτίνας 21 (3), Λόλας 5, Μπουσκολίτης, Δελεντζές, Ξενιτίδης 9 (1), Καλλές 7, Σαριμπαλίδης 19 (4).

Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών 66-60

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 14-12, 29-33, 42-47, 66-60

ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος-Χαντέλης): Μουρατίδης 23(2), Τσατάλας 11(1), Κωνσταντινίδης 3, Καραμπίνης 9(2), Σπηλιόπουλος 16(2), Σταμίρης 2, Σωτηρίου, Παπαγιάννης, Ρούζιος 4, Σφουγγάρης.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Γρίψιος 4, Κλωνάρας 8, Παλάσκας 9(2), Παπαδόπουλος Ν. 6, Σιπιτάνος 12(2), Κωνσταντίνου 11(3), Μπόζιαρης 5, Μαλιούρας 6

Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-91

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας

Αίολος Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Β.-Ερμής Σχηματαρίου

Νίκη Βόλου-Ιωάννινα ΣΚ

Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη

 

4ος Όμιλος – 5η αγωνιστική Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία 76-78

Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 62-54

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός 41-56

Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός 69-73

ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού 61-81

 

 

Οι αγώνες αναλυτικά:

Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία 76-78

Διαιτητές: Ντούρας-Σαρακενίδης-Τσάνταλη

Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 59-58

Διαιτητές: Ξενικάκης-Παπαθανασίου Στ.-Δέλλας

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 62-54

Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Τσαρδούλιας

Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός 69-73

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Ντόγκας-Χατζηκώστας

ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού 61-81

Διαιτητές: Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β.

 

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Λεύκιππος Ξάνθης

Πολύγυρος-Κομοτηνή

Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά

Αρετσού Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ

Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου

Πανσερραϊκός-Γέφυρα

 

 

 

Περισσότερα σε λίγο...

 

 

Άκης Γεωργαντάς

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr