B Εθνική: Αναλυτικά το πρόγραμμα τηςΟι διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ

Dec 15, 2021

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πανελευσινιακός Παπαφωτίου-Γρίβα-Καρακωνσταντόπουλος (Μπίκας)

Β’ Κλ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Εθνικός Καραβίτης-Φασόλης-Γεράνιος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΕ Ν. Κηφισιάς Στρέμπας-Αποστολίδης Β.-Μαρτινάκος (Τηγάνης)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λιότσιος-Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος (Κοκορδάτος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παπάγου Δαρλαμήτσος-Τσακιράκη-Λάμπος (Ελένης)

Δ. Περιστεράκης 13.00 ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-Αχαγιά 82 Τσάτσης-Ορφανός Ιορ.-Λαζόγκα

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Δούκας Τσαχάκης-Κονταράτος-Σιδέρης (Αναστασίου)

ΝΕΜ BC Aρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας Ουσταμπασίδης-Χριστοδουλάκης-Λεβεντάκος (Βαμβακάς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων Χαλαμπαλάκης-Ραχιώτης-Ξυλάς (Ευαγγελινός)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΑΟΚ Χανιά Δημάδης-Ασλανίδης-Κουτσοδήμος (Παυλόπουλος)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Χ.-Παπαδόπουλος Χ. (Διμπινούδης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Σκαλτσής-Τζίμης-Κούλης Κ. (Ορφανός)

Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ζιώγας-Σπυρόπουλος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζώης)

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Μηναρετζόπουλος)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αίολος Τρικάλων Τσιαπλής-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ. (Τσιργούλας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Πρωτέας Γρεβενών Μαραμής-Κατωτικίδης-Γεωργούλης (Κοτσίμπος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΑΓΣ Ιωαννίνων Πράττος-Παπαθανασίου Κ.-Λυγούρας (Καραδήμας)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Μελίκη Μπούκας-Χαϊνά-Καραμπιτσάκος (Δεσάρτης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Δόξα Λευκάδας Κοϊμτζόγλου-Δέλλας-Τσάνταλη (Βαρνάς)

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξ.-ΜΕΝΤ Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-ΧΑΝΘ Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Αστρεινίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευ.-Μαχητές Πειραματικού Μπακάλης-Σαρακενίδης-Καντερές (Παπαδόπουλος Ν.)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Αρετσού Καλαμαριάς Λόρτος-Τσαρδούλιας-Κολοκυθάς (Παραλυκίδης)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr