Α2 Γυναικών: Το σημερινό πρόγραμμα της δράσης και στους 4 ομίλους

Dec 19, 2021

Συνεχίζεται σήμερα η δράση στο πρωτάθλημα της Α2 Γυναικών, με δράσεις στα γήπεδα και των 4 ομίλων.

 

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Πανιώνιος Λιόνας-Πλέγας (Γιαλικάρης)

Τρίπολης 13.00 Άμιλλα 2000-Ηλιούπολη Μπακετέα-Μπαβέλας (Κουκάκης)

Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-Ατρόμητος Πειραιά Σπυρλιδάκης-Μυζίκας (Παντέλης)

Π. Σαλπέας 14.00 Φοίνιξ Πειραιά-Εύνικος Ναστούλης-Καψιώχας (Δραμεσιώτης)

Μυτιλήνης 12.00 Θησέας Παναγιούδας-Δαναοί Άργους Ροδίτης-Πουλάκης (Σαλαβός)

 

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 Αγ. Παρασκευή-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μαυρέλης-Μπαράκου (Κυριόγλου)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αμύντας Παπαδόπουλος Χ.-Τσαούση (Ασημομύτης)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-ΚΑΟ Μελισσίων Σπυρόπουλος-Τζαγκατζής (Πετράκης)

Ανθούπολης 12.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Σαντορίνη Κονταράτος-Σάλτας (Παππάς)

Μ. Λιούγκας 17.30 Τερψιθέα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σίμα-Αντωνέλλου (Αλετράς)

 

3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Αγ. Δημητρίου 13.00 Απόλλων Πτολεμαϊδας-Αναγέννηση Ν.Ρ. Χάνος-Καρυπίδης (Μπαταούλα)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια Λάρισας Αναστασιάδης Β.-Κλεπουσνιώτου (Βάτσιος)

Αγρινίου 13.00 Αργοναύτες-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Ασημακάκη-Διαμαντής (Καββαδίας)

 

4ος Όμιλος (10η αγωνιστική) Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Ιερισσός 99 Μιχέλης Θεμ.-Αναστασιάδης Γ. (Λαδόπουλος)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Πανόραμα Ντόντης-Αθανασιάδης Βλ. (Μηλιάρας)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πυλαία-Πανσερραϊκός Ντίγκο-Σταμπουλής (Σιμητόπουλος Ι.)

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Παναθλητικός Μελανίδης-Παπαδόπουλος Γρ. (Μπακλατζής)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Ασπίς 2001 Ξάνθης Ζαχαριάδης-Ράπτης (Βαφείδης)

1ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Πανιώνιος Λιόνας-Πλέγας (Γιαλικάρης)

Τρίπολης 13.00 Άμιλλα 2000-Ηλιούπολη Μπακετέα-Μπαβέλας (Κουκάκης)

Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-Ατρόμητος Πειραιά Σπυρλιδάκης-Μυζίκας (Παντέλης)

Π. Σαλπέας 14.00 Φοίνιξ Πειραιά-Εύνικος Ναστούλης-Καψιώχας (Δραμεσιώτης)

Μυτιλήνης 12.00 Θησέας Παναγιούδας-Δαναοί Άργους Ροδίτης-Πουλάκης (Σαλαβός)

2ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 Αγ. Παρασκευή-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μαυρέλης-Μπαράκου (Κυριόγλου)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αμύντας Παπαδόπουλος Χ.-Τσαούση (Ασημομύτης)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-ΚΑΟ Μελισσίων Σπυρόπουλος-Τζαγκατζής (Πετράκης)

Ανθούπολης 12.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Σαντορίνη Κονταράτος-Σάλτας (Παππάς)

Μ. Λιούγκας 17.30 Τερψιθέα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σίμα-Αντωνέλλου (Αλετράς)

3ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Αγ. Δημητρίου 13.00 Απόλλων Πτολεμαϊδας-Αναγέννηση Ν.Ρ. Χάνος-Καρυπίδης (Μπαταούλα)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια Λάρισας Αναστασιάδης Β.-Κλεπουσνιώτου (Βάτσιος)

Αγρινίου 13.00 Αργοναύτες-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Ασημακάκη-Διαμαντής (Καββαδίας)

4ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Ιερισσός 99 Μιχέλης Θεμ.-Αναστασιάδης Γ. (Λαδόπουλος)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Πανόραμα Ντόντης-Αθανασιάδης Βλ. (Μηλιάρας)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πυλαία-Πανσερραϊκός Ντίγκο-Σταμπουλής (Σιμητόπουλος Ι.)

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Παναθλητικός Μελανίδης-Παπαδόπουλος Γρ. (Μπακλατζής)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Ασπίς 2001 Ξάνθης Ζαχαριάδης-Ράπτης (Βαφείδης)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Το basket247.gr(όπως προβλέπει η νομοθεσία και τηρώντας όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες) οφείλει να ενημερώνει τους επισκέπτες αυτού του ιστότοπου για την αποδοχή ή μη των cookies κατά την είσοδο τους στο site www.basket247.gr